You are here: IT Risinājumi Sage Accpac ERP
LatviešuРусскийEnglish

The Most Qualified IT Company in Ventspils

Sage Accpac ERP

SAGE ACCPAC ir moderns web-bāzēts ERP (uzņēmumu resursu plānošanas risinājums), kurš ir būvēts izmantojot objekt-orientētu daudzlīmeņu aplikāciju arhitektūru. SAGE ACCPAC ir projektēts jebkura izmēra uzņēmumiem un veido daudzfunkcionālu pamatu pilnībā integrētas visaptverošas biznesa vadības aplikāciju sistēmas izveidei.

SAGE ACCPAC ERP modulārais dizains ļauj uzņēmumiem uzskaņot aplikācijas tā, lai tās pilnībā realizētu tām izvirzītos uzdevumus. Visas SAGE ACCPAC ERP aplikācijas ir veidotas atbilstoši ACCPAC International technology advantage tehnoloģijai, kas ir rezultāts vairāk kā 20 gadu ilgam darbam grāmatvedības uzskaites un ERP programmatūras industrijā.

SAGE ACCPAC ERP ietver trīs dažādas produktu līnijas (Enterprise, Corporate un Small Business), kuras ir izveidotas uz vienas un tās pašas daudzlīmeņu tehnoloģijas bāzes. Tas dod iespēju izvēlieties tādu biznesa vadības sistēmu, kura atbilst jūsu uzņēmuma vajadzībām un iespējām – neatkarīgi no uzņēmuma izmēra, industrijas un funkcionālajām prasībām.

Papildus informacija par SAGE ACCPAC:

Meklēšana